Tarptautinė konferencija „Pakartotinis skaitmeninto kultūros paveldo panaudojimas edukacijai, turizmui ir laisvalaikiui“

2014 m. spalio 2 d. Romos nacionalinėje centrinėje bibliotekoje (Biblioteca nazionale centrale,Viale Castro Pretorio 105, Roma, Italija) vyko tarptautinė konferencija „Pakartotinis skaitmeninto kultūros paveldo panaudojimas edukacijai, turizmui ir laisvalaikiui“. Konferencija, kurią organizavo Centrinis suvestinio Italijos bibliotekų katalogo ir bibliografinės informacijos institutas, Europos komisija, Europeanos fondas ir tarptautinis projektas „AthenaPlus“, yra Italijos pirmininkavimo ES tarybai renginių programos dalis.

Italian_PresidencyKonferencijos metu buvo diskutuota, dalinamasi idėjomis ir gerąja patirtimi, siekiant formuoti strategijas, kaip skaitmenintą kultūros paveldą paversti švietimo ir turizmo sektorių varomąja jėga. Renginys padalintas į dvi sesijas ir apskrito stalo diskusiją. Pirmoji sesija skirta pakartotino skaitmeninto kultūros paveldo panaudojimo ir jo pateikimo vartotojams klausimams. Antrosios sesijos metu pristatytos gerosios praktikos, susijusios su skaitmeninto kultūros paveldo panaudojimu edukacijai, turizmui ir laisvalaikiui.

Daugiau informacijos: http://goo.gl/kPudrp, el. paštas: info@athenaplus.eu