Tarptautinė konferencija „The Best in Heritage: Projects of Influence“

2017 m. rugsėjo 28–30 d. Dubrovnike (Kroatija) vyko kasmetinė tarptautinė konferencija „The Best in Heritage: Projects of Influence“, kurioje susitiko muziejininkai, restauratoriai ir kiti kultūros paveldo specialistai iš viso pasaulio. Renginyje pristatyti muziejų ir kitų institucijų projektai, 2016 m. laimėję reikšmingus tarptautinius apdovanojimus už įdomiausius ir inovatyviausius sprendimus kultūros paveldo išsaugojimo srityje.

Buvo pademonstruota daugiau nei 40 gerosios praktikos pavyzdžių iš Kinijos, JAV, Japonijos, Indijos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados ir Europos šalių valstybinių, visuomeninių bei privačių organizacijų.

Pirmoje renginio dalyje „IMAGINES“ pristatyti multimedijos ir naujausių technologijų pasiekimai; antroje renginio dalyje pristatyti projektai, skirti kultūros paveldo išsaugojimo sprendimų paieškai. Už geriausius projektus balsavo konferencijos klausytojai, moderatoriai ir pranešėjai. Konferenciją surengė Europos paveldo asociacija (Zagrebas, Kroatija) bendradarbiaudama su Europos paveldo organizacija „Europa Nostra“ ir Tarptautine muziejų taryba ICOM.

Programa ir registracija: http://www.thebestinheritage.com/conference
Laureatai: http://www.thebestinheritage.com/featuring
Informacija apie atvykimą ir apgyvendinimą: http://www.thebestinheritage.com/accommodation

Išsami informacija:
https://www.thebestinheritage.com/