Nauja knyga! „Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas“

2015 m. leidykla „Akademinė leidyba“  išleido vadovėlį „Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas“, kurio autorė dr. Zinaida Manžuch.

2015_Manzuch_Skaitmeninimo_valdymasVadovėlis, skirtas Vilniaus universiteto Archyvistikos, Kultūros informacijos ir komunikacijos bakalauro bei Kultūros paveldo informacijos ir komunikacijos magistro pakopos studentams, nagrinėjantiems šiuolaikinius kultūros paveldo paslaugų ir išteklių valdymo principus archyvuose, bibliotekose ir muziejuose. Mokomojo leidinio tikslas – suteikti studentams žinių, ugdyti kritinio mąstymo, vertinimo ir analitinius gebėjimus, reikalingus inicijuojant ir valdant kultūros paveldo skaitmeninimą atminties institucijose. Nepaisant to, kad vadovėlis skirtas Vilniaus universiteto studentams, jis gali būti naudingas Lietuvos atminties institucijų ir jų struktūrinių padalinių vadovams.

2015 m. spalio 26 d. vadovėlio sutiktuvės įvyko VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre.