LDM filialo LM ISC LIMIS darbuotojai minėjo Tarptautinę muziejų dieną

2011 m. gegužės 18 d. pasaulio muziejininkų bendruomenė šventė Tarptautinę muziejų dieną.

LDM filialo Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras (LM ISC LIMIS) darbuotojai šią šventę paminėjo aplankydami šalia Vilniaus įsikūrusį Europos parką ir 2011 m. atidarytą Liubavo dvaro malūną-muziejų.

Dennis Oppenheim. Gerianti struktūra su inksto formos baseinu / Drinking Structure with Exposed Kidney Pool, 1998. T. Kapočiaus nuotr. Europos parko prezidentas ir parko įkūrėjas G. Karosas su LDM filialo LM ISC LIMIS vedėja D. Mukiene. T. Kapočiaus nuotr. Europos parke mus sutiko L. Karosienė. Šalia jos – LDM filialo LM ISC LIMIS vedėja D. Mukienė. T. Kapočiaus nuotr.
Sol LeWitt. Dvigubo negatyvo piramidė / Double Negative Pyramid, 1999. T. Kapočiaus nuotr. LDM filialo LM ISC LIMIS darbuotojai Europos parke. T. Kapočiaus nuotr. Aleš Vesely. Šviesos rūmai / Chamber of Light, 2000. T. Kapočiaus nuotr.
Magdalena Abakanowicz. Neatpažinto augimo erdvė / Space of Unknown Growth, 1998. T. Kapočiaus nuotr. LM ISC LIMIS darbuotoja A. Pulokaitė. T. Kapočiaus nuotr. Liubavo dvaro malūno maketą tyrinėja LM ISC LIMIS darbuotojas P. Korla. T. Kapočiaus nuotr.
Atvykę į Liubavo dvaro malūną-muziejų sustojome prie informacinio stendo. T. Kapočiaus nuotr. Liubavo dvaro malūnas-muziejus. T. Kapočiaus nuotr. Liubavo dvaro malūne-muziejuje. T. Kapočiaus nuotr.