Kvietimas užpildyti anketą dėl paslaugų suteikimo 2019 metais

Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras (LM ISC LIMIS) rengia 2019 m. skaitmeninimo paslaugų planą. Parengta Skaitmeninimo paslaugų tyrimo anketa, kuria siekiama nustatyti skaitmeninimo paslaugų poreikius. Išanalizavus gautas anketas, bus sudarytas paslaugų planas ir grafikas. Tuo atveju, jei gavus muziejų pateiktą informaciją paaiškėja, kad vienam ar kitam muziejui paslaugas operatyviau suteikti gali kuris nors vienas regioninis muziejų skaitmeninimo kompetencijos centras, susisiekiama su to centro darbuotoju ir aptariamos paslaugų suteikimo galimybės regioniniame skaitmeninimo kompetencijos centre.

Skatiname muziejus naudotis LM ISC LIMIS esančia Mokymų klase ir patiems nusiskenuoti savo kultūros vertybes. Atvykusius muziejininkus apmokysime dirbti knygų skeneriu „Bookeye“, afišų skeneriu „Contex“ ir plokštuminiais A2, A3 skeneriais.

Kita paslaugų dalis – dailės kūrinių skenavimas skeneriu „Cruse“ ir kultūros paveldo objektų fotografavimas. Šią paslaugą teikia LM ISC LIMIS darbuotojai. Skenuotinos ir fotografuotinos kultūros vertybės turėtų būti atvežtos į LM ISC LIMIS patalpas.

Registracija baigėsi 2018 m. gruodžio 10 d.

Asmuo ryšiams
Skirmantė Kvietkauskienė
Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro Skaitmeninimo skyriaus vedėja
Tel. (8 5) 261 2008
El. paštas skirmante@limis.lt