Kūrybinio rašymo seminaras

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras organizuoja Kūrybinio rašymo seminarą.

Temos
Kas yra gera istorija? Ką daryti, kad skaitytojui rūpėtų tai, ką rašome? Tekstas yra vaizduotės žaidimas. Kaip įsibrauti į skaitytojo vaizduotę? Redagavimas. Dažniausiai pasitaikantys teksto trūkumai; Praktika, per kurią beveik nereikės rašyti.

Programa

Seminaras skirtas
Muziejininkams, dirbantiems skaitmeninio ir neskaitmeninio turinio kūrimo, sklaidos srityse, rašantiems tekstus muziejų lankytojams ir muziejų turinio skaitytojams.

Seminaro datos
2024 m. rugsėjo 12 d., rugsėjo 17 d., rugsėjo 24 d.

Registracija baigėsi. Grupės suformuotos.

Seminaro vieta
Lietuvos nacionalinis dailės muziejus (Didžioji g. 4, Vilnius).

Apie lektorę
Akvilė Kavaliauskaitė – žurnalistikos bakalaurė ir literatūrologijos magistrė. Dešimt metų kūrė LRT televizijos laidą „(Ne)emigrantai“. Ji rašo žurnalams, bendradarbiauja su reklamos agentūromis ir kino kūrėjais, o visą likusį laiką skiria grožinės literatūros kūrybai. 2020 m. Akvilės novelių rinkinys „Kūnai“ išrinktas geriausia metų prozos knyga. Novelės jau išverstos į anglų, slovėnų, hebrajų, lenkų kalbas. Kūrybinio rašymo seminarus Akvilė veda nuo 2016 metų. Tai ne tik atviri, bet ir privatūs mokymai verslui bei institucijoms.

Dalyvių skaičius vienoje grupėje: 25–30 asmenų.
Seminaras nemokamas.

Asmuo ryšiams
Dalia Sirgedaitė, Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro Metodinio skyriaus vedėja
Tel.: (8 659) 57 846, (8 5) 262 18 83
El. paštas: dalia@limis.lt