Kvietimas naudotis skaitmeninimo paslaugomis

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras (LM ISC LIMIS) 2024 m. metais planuoja teikti kultūros paveldo objektų skaitmeninimo paslaugas muziejams. Jos bus teikiamos LM ISC LIMIS (Vilniuje) ir muziejuose, kurie užsiregistravo dėl mobiliosios skaiteninimo grupės atvykimo.

Mobiliosios skaitmeninimo grupės paslaugų teikimas
Paslaugos teikiamos nemokamai, mobiliajai skaitmeninimo grupei atvykus į muziejų ir ten fotografuojant muziejų atrinktus kultūros paveldo objektus. Nufotografuoti objektai turėtų būti aprašyti Lietuvos integralioje muziejų informacinėje sistemoje (LIMIS), o sklaidai skirti duomenys paviešinti LIMIS portale (www.limis.lt), Lietuvos kultūros paveldą reprezentuojantys objektai pateikti į Virtualią elektroninio paveldo informacinę sistemą (www.epaveldas.lt) ir Europos kultūros paveldo platformą „Europeana“ (www.europeana.eu).
Mobiliosios skaitmeninimo grupės 2024 m. išvykų kalendorius >

Skaitmeninimo paslaugų teikimas Vilniuje
Kultūros paveldo objektų skenavimo ir fotografavimo paslaugos muziejams teikiamos ir LM ISC LIMIS (Didžioji g. 4, Vilnius), todėl atsiradus poreikiui, maloniai prašome kreiptis.

Asmuo ryšiams
Skirmantė Kvietkauskienė, LM ISC LIMIS Skaitmeninimo skyriaus vedėja
El. paštas: skirmante@limis.lt
Tel.: +370 687 94053, +370 5 261 2008.