Tarptautinio projekto „Baltic Museums 2.0 Plus“ susitikimas Vilniuje

Lietuvos jūrų muziejus kartu su projekto „Baltic Museums 2.0 Plus“  partneriais 2015 m. vasario 20 d. Vilniuje (viešbutis „Amberton“, L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1) surengė susitikimą – būsimo 2014–2020 m. projekto idėjos pristatymo ir partnerystės išplėtimo renginį.

Naujo projekto idėja – „Baltic Living Lab for user-driven creative service development“, o projekto koncepcijoje plėtojama mintis – kartu su lankytojais kurti inovatyvius  lankytojų aptarnavimo produktus, pasitelkiant išmaniąsias technologijas.

Renginio ir darbotvarkės kalba – anglų.

„Baltic Museums 2.0 Plus“ Project Meeting and Thematic Meeting
Friday, 20 February 2015

Amberton Hotel, L. Stuokos-Gucevičiaus 1, Vilnius

10:30 – 10:45 a.m. Coffee