Kvietimas dalyvauti mokymuose

Lietuvos dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras (LM ISC LIMIS) informuoja, kad 2016 m. bus vykdomi muziejininkų mokymai dirbti su LIMIS, muziejuose saugomų objektų fotografavimo mokymai ir skaitmeninių vaizdų tvarkymo bei parengimo archyvavimui mokymai.

Muziejininkų mokymuose dirbti su LIMIS bus supažindinama, kaip vykdyti automatizuotą eksponatų apskaitą, formuoti aktus, pirminės apskaitos ir inventorines knygas, aprašyti muziejuose saugomus objektus, įkelti skaitmenines bylas, viešinti informaciją apie muziejaus objektus ir kt. Mokymai vyks Lietuvos dailės muziejuje (Didžioji g. 4, Vilnius) ir Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga). Mokymų trukmė – 2 dienos. Dalyvių skaičius neribotas.

Muziejuose saugomų objektų fotografavimo mokymuose Lietuvos dailės muziejaus fotografai supažindins su dvimačių ir trimačių objektų fotografavimo specifika. Mokymai vyks Lietuvos dailės muziejuje (Didžioji g. 4, Vilnius). Mokymų trukmė – 2 dienos. Dalyvių skaičius neribotas.

Skaitmeninių vaizdų tvarkymo bei parengimo archyvavimui mokymuose bus supažindinama su vaizdų apdorojimo programomis ir jų pagrindinėmis funkcijomis, naudojamomis tinkamoms ir kokybiškoms skaitmeninėms byloms parengti. Mokymai vyks Lietuvos dailės muziejuje (Didžioji g. 4, Vilnius). Mokymų trukmė – 2 dienos. Į šiuos mokymus organizatoriai turi galimybę priimti ribotą dalyvių skaičių, todėl kviečiame registruoti ne daugiau kaip 2 asmenis iš muziejaus.

Registracija į mokymus baigėsi vasario 5 d.
Mokymų tvarkaraštis >

Mokymai nemokami.

Apmokėti komandiruotės ir apgyvendinimo išlaidų mokymų organizatoriai galimybių neturi.

Išsamesnę informaciją apie mokymus teikia Dalia Sirgedaitė el. paštu dalia@limis.lt ir tel.: (8 5) 262 1883, (8 659) 57 846.