LIMIS el. paslaugų „Lietuvos muziejai“, „Muziejų renginiai, bilietai, registracija“, „Didelės raiškos vaizdų užsakymas“ pristatymo renginiai

Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras (toliau – LM ISC LIMIS) pristatė dvi naujas LIMIS elektronines paslaugas „Lietuvos muziejai“, „Muziejų renginiai, bilietai, registracija“, „Didelės raiškos vaizdų užsakymas“.

El. paslaugų „Lietuvos muziejai“, „Muziejų renginiai, bilietai, registracija“ pristatymas
Data:
2023-05-05
Laikas: 9.00–11.00 val.
Temos:
el. paslaugos „Lietuvos muziejai“ (https://muziejai.limis.lt), pakeitusios portalą Lietuvos muziejai (www.muziejai.lt) pristatymas; el. paslaugos „Muziejų renginiai, bilietai, registracija“ (https://www.limis.lt/e-guide/events) pristatymas: renginio įvedimas į Renginių kalendorių, registracija vizitui į muziejų, registracija į konkretų muziejaus renginį, bilieto į muziejų ar renginį rezervacija.
Lektorė: Giedrė Mikulskaitė-Voronko, LM ISC LIMIS vyr. metodininkė.
Registracija baigėsi gegužės 2 dieną.

El. paslaugos „Didelės raiškos vaizdų užsakymas“ pristatymas
Data:
2023-05-05.
Laikas: 11.00–12.00 val.
Temos:
el. paslaugos „Didelės raiškos vaizdų užsakymas“ (https://www.limis.lt/about-high-resolution-images) pristatymas: LIMIS išorinių vartotojų automatizuotas sutarties dėl skaitmeninių bylų atsisiuntimo ir naudojimo pasirašymas su muziejais; sutartyse atsisiunčiamų didelės raiškos skaitmeninių vaizdų naudojimo komerciniais ir nekomerciniais tikslais galimybės ir sąlygos.
Lektorius: Donatas Snarskis, LM ISC LIMIS direktorius.
Registracija baigėsi gegužės 2 dieną.

Oficialus kvietimas į renginius >

Asmuo ryšiams
Dalia Sirgedaitė, Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centro Metodinio skyriaus vedėja
Tel.: (8 5) 262 18 83, (8 659) 57 846
E. paštas: dalia@limis.lt