Konferencija „Tarptautinis bendradarbiavimas: nauda ir iššūkiai kultūros veikėjų akimis“

LR Kultūros ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra maloniai kviečia dalyvauti konferencijoje „Tarptautinis bendradarbiavimas: nauda ir iššūkiai kultūros veikėjų akimis“, kuri vyks 2016 m. spalio 6 d. 10 val. Pirklių klube (Gedimino pr. 35, Vilnius).

Konferencija skirta skatinti tarptautinį kultūrinį bendradarbiavimą ir suteikti platformą kultūros sektoriaus dalyviams dalintis patirtimi ir įžvalgomis tarpusavyje. Pasitelkdami Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Europos kultūros paveldo kultūros ir menų įvairovės skatinimas“ metu įgyvendintų projektų pavyzdžius, nagrinėsime tarptautinės partnerystės privalumus pradedančioms ir tarptautinėje rinkoje įsitvirtinusioms kultūros organizacijoms, diskutuosime auditorijų plėtrą regionuose bei paliesime kitus, kultūros veikėjams aktualius klausimus.

Konferencijoje pranešimą „Kūrybiški miestai: tarp tradicijų ir inovacijų, vietos vizijų ir tarptautinės dimensijos“ skaitys Europos Komisijos ekspertų grupės, atsakingos už Europos kultūros sostinių atranką ir monitoringą, narys – Jordi Pardo. Didelę patirtį turintis kultūros politikos ekspertas pasidalins savo įžvalgomis apie sėkmingų projektų bruožus bei sąsajas tarp kultūros, miesto planavimo, turizmo, ekonominės ir socialinės plėtros. Lektorius dalyvauja Lietuvos miestų paraiškų tapti Europos kultūros sostine 2022 metais vertinime, tad pranešimo metu pasidalins savo įžvalgomis apie Lietuvos mietų kultūrines ambicijas, galimybes ir vaizdą Europos miestų kontekste.

Į renginį maloniai kviečiame registruotis paspaudus šią nuorodą: www.goo.gl/15RK0u. Registracija bus aktyvi iki 2016 m. spalio 4 d.

Nuolat atnaujinamą informaciją apie renginį sekite EEA Grants Culture Lithuania Facebook paskyroje.