„izi.TRAVEL“ nemokama programėlė muziejams ir jų lankytojams

izi.TRAVEL“ programėlė – tai interaktyvus daugiakalbis audiogidas po įvairius pasaulio miestus, muziejus ir kitus kultūros paveldo objektus. Programėlės naudotojai gali keliauti miestų turistiniais maršrutais, grožėtis muziejų eksponatais, skaityti informaciją apie juos, dalyvauti viktorinose, žiūrėti ir klausyti vaizdo-garso įrašus, dalintis informacija su artimaisiais socialiniuose tinkluose. Programėlė pritaikyta ir kelionės planavimui – tereikia pažymėti dominančius objektus. Keliaujant paklysti neleis GPS navigacinė sistema.

pgm_izi_travelProgramėlė veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose ir stacionariuose kompiuteriuose. Ji pasiekiama iOS, Android ir Windows naudotojams. „izi.TRAVEL“ atsisiųsti galima iš GooglePlay, AppStore ir Windows parduotuvių. Naudotis programėle paprasta ir patogu. Atsisiuntus audiogidą į įrenginį, galima jį žiūrėti, nenaudojant interneto resursų.

„izi.TRAVEL“tai ir nemokama platforma turinio teikėjams. Tai reiškia, kad muziejai, neišleisdami nei cento kompiuterinei ir programinei įrangai, gali lengvai kurti interaktyvius gidus. Svarbiausia, sukurti įdomų turinį!

Palangos gintaro muziejaus eksponatai, pasakojantys apie gintarą ir jo panaudojimą, jau rodomi „izi.TRAVEL“ programėlėje. Informacija apie muziejų ir jo eksponatus skelbiama lietuvių ir anglų kalba.

Įkelti turinį į „izi.TRAVEL“ platformą paprasta ir nemokama. Reikia atsidaryti interneto svetainę „izi.TRAVEL“, prisiregistruoti ir, atlikus šiuos veiksmus, galima pradėti kelti turinį.

Kaip sukurti „izi.TRAVEL“ audiogidą galima susipažinti programėlės interneto svetainėje arba vaizdo pranešime anglų kalba. Pirmoje dalyje pasakojama, kaip sukurti ekskursijos maršrutą mieste, o nuo  8 min. 10 sek. – apie interaktyvaus turo sukūrimą muziejuje.

Iškilus klausimams dėl turinio įkėlimo, kreipkitės į Ernestą Adomaitį tel. (8 5) 262 1883 arba (8 659) 58 071, e. paštu Ernestas@limis.lt

Apie galimybę naudotis muziejaus audiogidais, nepamirškite paskelbti muziejuje, muziejaus interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose ir kituose kanaluose. Tokiu būdu pritrauksite daugiau lankytojų.

 

app_store2    google_play    windows_store