6-asis ARQUEOLOGICA 2.0. renginys – tarptautinis susitikimas „Archeologijos grafika ir informatika, kultūros paveldas ir inovacijos 2014“

2014 m. spalio 15–17 d., Ciudad Real (Ispanija)
Ispanijos virtualiosios archeologijos bendruomenė (Spanish Society of Virtual Archaeology – SEAV) ir Tarptautinis virtualiosios archeologijos tinklas (Virtual Archaeology International Network – INNOVA) surengė 6-ąjį ARQUEOLOGICA 2.0. renginį – tarptautinį susitikimą „Archeologijos grafika ir informatika, kultūros paveldas ir inovacijos 2014“ („VI edition of ARQUEOLOGICA 2.0. International Meeting on Graphic Archaeology and Informatics, Cultural Heritage and Innovation 2014).

Pagrindinis susitikimo tikslas – apžvelgti XXI a. archeologiją: susipažinti su naujausiais virtualios archeologijos tyrinėjimais, įvykdytais ir planuojamais projektais, naujomis technikomis, naujų metodologijų vystymusi ir skirtingų sričių profesionalų bendradarbiavimu. ARQUEOLÓGICA 2.0. skatina virtualios archeologijos specialistus, tyrėjus pasidalinti realiais rezultatais ir praktiniais pastebėjimais.

Daugiau informacijos:
http://www.arqueologiavirtual.com/arqueo/
http://www.arqueologiavirtual.com/arqueo/http://s392236404.mialojamiento.es/arqueo/wp-content/uploads/2014/02/CALL_FOR_PAPERS_11.pdf.