Vadovėlio „Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas“ sutiktuvės

2015 m. spalio 26 d. 15 val. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius) įvyks vadovėlio „Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas“ (autorė – doc. dr. Zinaida Manžuch) pristatymas. Vadovėlis skirtas kultūros paveldo skaitmeninimo programų ir projektų planavimo, kultūros paveldo išteklių valdymo, žmogiškųjų, materialinių ir finansinių išteklių skaitmeninant sutelkimo, skaitmeninimo projektų vertinimo klausimams. Mokomasis leidinys skirtas Vilniaus universiteto archyvistikos, kultūros informacijos ir komunikacijos, paveldo informacijos ir komunikacijos studijų programos studentams, tačiau gali būti naudingas archyvuose, bibliotekose ir muziejuose dirbantiems specialistams. Daugiau informacijos apie vadovėlį rasite čia: http://www.aleidyba.lt/knygos/10-knygos/15-strateginis-kulturos-paveldo-skaitmeninimo-valdymas

Data ir laikas: 2015 m. spalio 26 d. 15 val.
Vieta: Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras, Saulėtekio al. 5, Vilnius, seminarų kambarys A119, I aukštas.

Renginio programa

15.00–15.20 Sveikinimo žodžiai.
VU Komunikacijos fakulteto dekanas prof. dr. Andrius Vaišnys;
VU Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto direktorius prof. dr. (HP) Arvydas Pacevičius.

15.20–15.35 Vadovėlio autorės žodis. VU Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto docentė dr. Zinaida Manžuch.

15.35–15.50 Apie strateginį skaitmeninimo valdymą ir vadovėlį žodį taria Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Muziejų, archyvų ir bibliotekų skyriaus vedėja dr. Rūta Pileckaitė.

15.50–16.05 Vadovėlis praktikų akimis. Apie vadovėlį kalba Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos išteklių formavimo ir vystymo centro direktorė Jolita Steponaitienė.

16.05–16.20 Pasisako renginio svečiai.

16.20– Neformalus bendravimas prie kavos puodelio MKIC kavinėje (I aukštas).