Trumpa vaizdo medžiaga iš LM ISC LIMIS ir CITeM darbuotojų susitikimo

2010 m. rugsėjo 21 d. Brno mieste, Moravijos muziejuje (Čekijos Respublika) veikiančiame Informacinių technologijų taikymo muzeologijoje metodiniame centre (toliau CITeM) įvyko seminaras „Muziejų rinkinių skaitmeninimas, klasifikatorių ir tezaurų kūrimas Lietuvos ir Čekijos muziejuose“.

Seminaro metu CITeM skaitmeninės dokumentacijos metodininkas Davidas Cigánekas Lietuvos dailės muziejaus filialo Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras (LM ISC LIMIS) darbuotojams pristatė projektą „Nacionaliniai autoritetiniai įrašai“, mokymų vadovė Marie Kocinová demonstravo daugelyje Čekijos muziejų naudojamą rinkinių apskaitos sistemą DEMUS („Dokumentace a evidence muzejnich sbirek“), o CITeM vadovė Jarmila Podolníková kalbėjo apie centrinį Čekijos muziejų rinkinių registrą, planuojamą kurti integralią muziejų rinkinių valdymo sistemą I3S („Integrovaný systém správy sbírek“) bei viešas prieigas prie rinkinių.

Išsamiau apie seminarą >

Filmavo ir montavo LM ISC LIMIS sistemos inžinierius Ernestas Adomaitis