Tarptautinė konferencija „The Best in Heritage: Projects of Influence“

2017 m. rugsėjo 28–30 d. Dubrovnike (Kroatija) vyks kasmetinė tarptautinė konferencija „The Best in Heritage: Projects of Influence“, kurioje susitiks muziejininkai, restauratoriai ir kiti kultūros paveldo specialistai iš viso pasaulio. Renginyje bus pristatomi muziejų ir kitų institucijų projektai, 2016 m. laimėję reikšmingus tarptautinius apdovanojimus už įdomiausius ir inovatyviausius sprendimus kultūros paveldo išsaugojimo srityje.

Bus pademonstruota daugiau nei 40 gerosios praktikos pavyzdžių iš Kinijos, JAV, Japonijos, Indijos, Australijos, Naujosios Zelandijos, Kanados ir Europos šalių valstybinių, visuomeninių bei privačių organizacijų.

Pirmoje renginio dalyje „IMAGINES“ bus pristatomi multimedijos ir naujausių technologijų pasiekimai; antra renginio dalis – 2 dienas truksianti programa, kurios metu bus pristatomi projektai, skirti kultūros paveldo išsaugojimo sprendimų paieškai. Už geriausius projektus balsuos konferencijos klausytojai, moderatoriai ir pranešėjai. Konferenciją rengia Europos paveldo asociacija (Zagrebas, Kroatija) bendradarbiaudama su Europos paveldo organizacija „Europa Nostra“ ir Tarptautine muziejų taryba ICOM.

Programa ir registracija: http://www.thebestinheritage.com/conference
Laureatai: http://www.thebestinheritage.com/featuring
Informacija apie atvykimą ir apgyvendinimą: http://www.thebestinheritage.com/accommodation

Išsami informacija:
https://www.thebestinheritage.com/