Gegužės 14 d. – vieša VU KF Muzeologijos katedros vedėjo prof. P. van Menscho paskaita Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje

VU Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedra rengia katedros vedėjo profesoriaus Pieterio van Menscho keturių viešų paskaitų ciklą. Gegužės 14 d. – paskaita Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Tema – Muziejai visiems? Muziejai ir jų bendruomenės. VU_kfBalandžio 24 d. 12 val. – Lietuvos nacionaliniame muziejuje (Arsenalo g. 3, Vilnius). Tema – Ar muziejai turi būti pakeisti kažkuo kitu? Kovo 20 d. – paskaita Šiaulių universitete. Tema – Nauja mokymosi muziejuose koncepcija: nauji požiūriai į muziejų komunikaciją. Kovo 6 d. – VU Senato salėje (Universiteto g. 3, Vilnius) VU Komunikacijos fakulteto Muzeologijos katedros vedėjas prof. dr. Pieteris van Menschas skaitys viešą paskaitą „Naujas mąstymas muzeologijos moksle“ („New thinking in museology“). Paskaita bus skaitoma anglų kalba.

Paskaitų vaizdo įrašai svetainėje www.kf.vu.lt >

Išsamiau apie paskaitų ciklą www.kf.vu.lt >